Krása vychází zevnitř

Merz Spezial Dražé obsahuje speciálně vybranou a pečlivě vyváženou kombinaci důležitých látek a živin pro podporu normální pleti, vlasů a nehtů a dodává obecný pocit pohody.

Výhody pro pleť

Zejména komplex vitaminů B, vitamin A, zinek a biotin přispívají k udržení normálního stavu pokožky a zároveň biotin spolu s niacinem přispívají k udržení normálního stavu sliznic.

Výhody vlasy

Především zinek a biotin obsažené v Merz Special Dražé přispívají k udržení normálního stavu vlasů.

Výhody pro nehty

Především zinek přispívá k udržení normálního stavu nehtů. Železo přispívá k normálnímu energetickému metabolismu.

Proč Merz Spezial Dražé?

Efektivní péče začíná zevnitř. Pro udržení lesklých vlasů, zářivé pleti a pevných nehtů potřebuje tělo dostatek vitaminů a minerálů, které získává ze stravy. Avšak ne vždy se nám podaří je tělu dodat v dostatečném množství. K doplnění životně důležitých látek přichází na pomoc potravinové doplňky, které snadno umožní doplnit nedostatek živin. Mezi přípravky, které působí na pokožku, vlasy a nehty vyniká Merz Spezial Dražé. V jeho složení najdeme vitaminy, kyselinu listovou a kyselinu pantotenovou, biotin, niacin, zinek, železo, aminokyseliny, cystein a methionin, zkrátka vše, co naše tělo potřebuje ke spuštění vnitřní podpory zdraví a krásy.

Merz Spezial Draže

Merz Spezial Dražé bylo vyvinuto dle nejnovějších poznatků vědy tak, aby bylo dosaženo očekávaných výsledků. Odborníci medicíny a dietologové ve spolupráci s laboratořemi Merz Pharmaceuticals GmbH provedli řadu studií, jejichž výsledkem je unikátní kombinace vitaminů a minerálních látek na podporu přirozených biologických procesů v těle.

Merz Spezial Draže

Složení Merz Spezial

Složení Merz Spezial Dražé bylo vyvinuto na Dermatologické katedře Merz Pharmaceuticals GmbH. Přípravek byl klinicky testován a podléhá přísné kontrole kvality. Formule Merz Spezial Dražé byla posouzena nezávislými odborníky v oblasti vědeckého výzkumu, založená na testech zahrnujících 21 žen užívajících přípravek po dobu 6 měsíců.

Pleť
  • 48 % snížení drsnosti pokožky
  • 78 % snížení suchosti kůže
Graf
Vlasy
  • O 74 % méně dystrofických vlasů (slabé a křehké kvůli nedostatku živin)
  • O 18 % silnější vlasy
  • Viditelné snížení vypadávání vlasů
Graf
Nehty
  • Až o 18 % rychlejší růst nehtů
  • Až o 14 % hladší nehty

Výsledky výzkumu prováděného v laboratořích Merz Pharmaceuticals GmbH výslovně potvrdila, že unikátní složení vitaminů a minerálů Merz Spezial Dražé poskytuje vše, co potřebujete k dosažení normálnímu vzhledu pleti, vlasů a nehtů.

1 Denní dávka (2×1 dražé) obsahuje: % NRH*
Vitamin C 120.0 mg 150%
Nikotinamid 30.0 mg NE 188%
Vitamin E 20,0 mg α-TE 112%
Vitamin B6 3.2 mg 229%
Vitamin B2 2.6 mg 186%
Vitamin A 0,8 mg RE 100%
Vitamin B12 2 µg 80%
Vitamin B1 2.4 mg 218%
Kyselina listová 0,4 mg 200%
Biotin 0,06 mg 120%
Pantothenan vápenatý 8,0 mg 120%
Železo 5,0 mg 36%
Zinek 5,0 mg 50%
Sójový proteinový prášek obsahující: 50 mg **
Cystein 0.55mg*** **
Methionin 0.55mg*** **
  • * Doporučená denní dávka dle německé NKV
  • * V současné době žádná doporučení
  • *** Průměrné hodnoty analýzy