Vědecky podložené výsledky

Naše vědecké postupy jsou vždy aplikovány a kontrolovány za přísných podmínek. Proto si můžeme být jisti, že přinášejí výsledky, které očekáváte.

Náš výzkum = péče o vaše zdraví.

Garance

Garance nejvyšších standardů

Řada Merz Spezial byla vyvinuta týmem vědeckých odborníků a každý z produktů byl důkladně testován pomocí vědeckých metod. Všechny produkty Merz Spezial byly podrobeny přísným kontrolám kvality a zvláštní pozornost byla věnována zajištění dobré snášenlivosti složení.

Složky ve všech produktech Merz Spezial byly vybrány tak, aby poskytovaly příslušné živiny ve správném poměru a podporovaly přirozené biologické procesy.

Vědecké důkazy

Produkty Merz Spezial pracují s vaším tělem a dosahují krásných výsledků. Zde se můžete dozvědět více o vědeckých principech, na kterých jsou naše produkty založeny.

Chcete-li se dozvědět více o účinnosti produktů Merz Spezial a jejich speciálním složení, klikněte na odkaz:

Záruka Merz Spezial

Merz Spezial je značkou číslo jedna na německém trhu v oblasti „krása vychází zevnitř.“ * Naše výrobky jsou vyvíjeny a testovány v Dermatologickém výzkumném centru Merz ve Frankfurtu v Německu. Zde procházejí přísnou kontrolou, která ověřuje a potvrzuje jejich výjimečnou kvalitu.

* Nielsen: OTC; Segment HCD Skin | Hair | Nails combinations; MAT May 2017

Máte otázky?
Zde najdete odpovědi